На головнуНовиниЗа кордономВведення військ в Україну: чи поставить НАТО крапку в цьому питанні

Введення військ в Україну: чи поставить НАТО крапку в цьому питанні

Крим окупований росією

На липневому саміті НАТО у Вашингтоні країни-члени планують перенести координацію допомоги Україні у форматі “Рамштайн” з Пентагону до штаб-квартири НАТО. Також нібито підпишуть декларацію, в якій закріплять неприпустимість надсилання військ Альянсу до України.

Про це пише італійське видання Corriere della Sera.

За інформацією видання, на саміті НАТО 9-11 липня у Вашингтоні (США) країни-члени блоку підпишуть декларацію, в якій міститиметься пункт щодо неприпустимості надсилання військ Альянсу до України.

“Ніяких чобіт на землі – це один з ключових пунктів у проєкті документа, який буде схвалено на саміті НАТО у Вашингтоні з 9 по 11 липня. Північноатлантичний альянс не посилатиме солдатів у бій”, – йдеться у публікації.

Проте, Альянс продовжує зміцнювати свій східний фланг: найближчими тижнями 300 тисяч солдатів будуть готові до перекидання в цей район.

Під час зустрічі делегати також домовляться, що форматом “Рамштайн” керуватиме не голова Пентагону Ллойд Остін, а штаб-квартира НАТО.

Оскільки основний обсяг допомоги Україні надають не США, а інші учасники Альянсу.

На думку видання, є політичне пояснення цього кроку – координація допомоги структурами НАТО “виглядатиме більш демократичною в очах як суспільства, так і володимира путіна”.

Зазначається, що стратегія щодо підтримки Києва на тлі війни проти росії не зміниться.

Нагадаємо, за оцінкою керівника служби військової контррозвідки Польщі Ярослава Строжика, російський диктатор володимир путін вже готовий до невеликої військової операції проти країни НАТО. Він може зробити напад на Нарву чи шведський острів. Поки його стримує колективна позиція Заходу щодо підтримки не члена Альянсу — України.

Як вже писав “Флот 2017”, у НАТО конфіденційно та неофіційно визначили дві “червоні лінії” Альянсу, через порушення яких російськими терористами може відбутися пряме втручання військ НАТО у війну в Україні. Проте це можна розцінювати, які оцінки можливих планів Альянсу на випадок надзвичайних ситуацій.

Також повідомлялося, що існує блок європейських країн, готових до прямого втручання у війну проти рф. Чисельність країн, готових до такого кроку, зростає.

Новини

Дефіцит ліків: Росія не забезпечує ТОТ медикаментами

Росія або не в змозі, або її політика не спрямована на забезпечення гідних умов...

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Більше новин