На головнуАналітикаBloomberg: росія нарощує доходи від нафти попри усі санкції

Bloomberg: росія нарощує доходи від нафти попри усі санкції

Крим окупований росією

Російський терористичний режим вже кілька місяців поспіль збільшує доходи від нафти попри усі обмеження, які впровадили США та Європейський Союз.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, російське міністерство фінансів заявляє, що потік грошей від нафти тільки збільшується. Це підтверджується даними агенства: з квітня по жовтень дохід рф від нафти подвоївся, а в жовтні склав 13 млрд доларів – перевищивши показники довоєнного 2021 року.

В Міністерстві фінансів США виправдовуються, що перша фаза санкцій була розрахована на зменшення прибутку рф. Друга фаза розрахована на те, щоб росія збільшила витрати на збереження постачання клієнтам.

Для цього США зараз накладають санкції на судноплавні компанії та судна, які перевозять російську нафту, продану із порушенням нафтової стелі. Також йде сильний тиск на так званий “тіньовий флот” російських танкерів – незареєстровані судна, які часто плавають без страхування та жодних документів.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що США визнали, що росія може обходити стелю цін на нафту. Також ми писали, що у G7 відклали перегляд цінової стелі на російську нафту.

Мінфін США розпочав найбільше розслідування щодо експорту російської нафти в обхід санкцій, а Туреччина максимально нарощує імпорт.

Новини

В Керчі та Феодосії прогриміли вибухи, окупанти перекрили Кримський міст – подробиці

У тимчасово окупованому Керчі пролунали вибухи сьогодні вночі 5 грудня. Окупаційна влада перекрила Кримський...

Не хочуть помирати: кількість охочих дезертувати з армії рф зросла вдвічі

Число запитів на допомогу, щоб дезертувати з армії росії, за осінь 2023-го порівняно з...

В Україні працюють над модернізацією ЗРК С-300 та “Бук”: що відомо

Радянські зенітно-ракетні комплекси С-300 та "Бук" модернізують в Україні. Про це повідомив заступник міністра оборони генерал-лейтенант...

Washington Post випустив матеріал про український контрнаступ: головне

Попри всі українські приготування та допомогу західних союзників український контрнаступ не досяг того успіху,...

Більше новин