На головнуНовиниДжемілєв: 2024 рік стане останнім роком окупації Криму

Джемілєв: 2024 рік стане останнім роком окупації Криму

Крим окупований росією

2024 рік буде останнім роком, коли російські терористи знаходяться у Криму. Тому кримчанам потрібно якнайдалі триматися від військових об’єктів, поплічників окупантів та безпосередньо російських солдатів.

Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Окрім того, він запропонував росіянам тікати з півострова, поки Кримський міст все ще цілий. За його словами, Крим буде звільнений з-під окупації. Україна докладе максимум зусиль для уникнення жертв серед мирних жителів під час звільнення півострова.

Як повідомляв “Флот 2017“, окупаційного “служителя Феміди”, який був причетний до переслідування за політичними мотивами українського журналіста Владислава Єсипенка, кримських активістів Едема Бекірова та Олега Приходька, засуджено до 13 років позбавлення волі.

Також повідомлялося, що суддя-зрадниця Юлія Цораєва звинувачується у державній зраді. Служба безпеки та Державне бюро з розслідувань зібрали доказову базу на “суддю верховного суду Криму”, яка причетна до проведення масових репресій проти кримськотатарського народу у тимчасово захопленому Криму.

Новини

Будуть висновки: Зеленський визнав недостатній захист об’єктів енергетики

Українські енергетичні об'єкти виявилися недостатньо захищеними від російських повітряних терористичних актів. Будуть зроблені відповідні...

Україна та Норвегія підпишуть безпекову угоду: що відомо

Україна та Норвегія незабаром підпишуть безпекову угоду відповідно до рамкових домовленостей, які було укладено...

Єврокомісія схвалила умови для перших платежів Україні з фонду в 50 мільярдів євро

Європейська комісія 15 квітня рекомендувала Раді Європейського Союзу схвалити план реформ, який запропонував український...

Велика група конгресменів підписала відкритий лист до Майка Джонсона: деталі

В США понад 90 конгресменів з Палати представників звернулися до спікера Майка Джонсона з...

Більше новин