На головнуРепортажіФортифікації та інженерні загородження: як захищається Сумщина - фото

Фортифікації та інженерні загородження: як захищається Сумщина – фото

Крим окупований росією

Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх заявив про нарощування бойових можливостей оборонних рубежів в області. Розпочався черговий етап з будівництва фортифікаційних споруд.

Про це повідомляє пресслужба Сумської ОВА у Facebook.

“На виконання рішення Верховного Головнокомандувача – Президента України Володимира Зеленського нарощуються бойові можливості оборонних рубежів на Сумщині”, – зазначив Володимир Артюх.

За його словами, вже визначено п’ять замовників робіт, 11 виконавців в усіх районах Сумської області, які будують фортифікаційні споруди.

Він нагадав, що у 2023 році Сумська область будувала фортифікаційні споруди за кошти обласного і місцевих бюджетів.

Наразі, держава підсилює Сумську область додатковим ресурсом, оскільки регіон має найдовший кордон з ворогом – понад 560 кілометрів.

В Сумській ОВА уточнили, що будівництво фортифікацій здійснюється за кошти державного бюджету, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №1415 від 29 грудня 2023 року.

“І сьогодні проводяться всі необхідні процедури щодо укладання договорів на продовження таких робіт з визначенням відповідних вимог до термінів і якості виконання”, – йдеться у повідомлені.

Артюх звернув увагу на те, що “проєкт масштабний”, тому Сумській області допомагають Львівська, Тернопільська області, місто Київ.

“Також своїх підрядників надають Міністерство оборони України та Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України”, – зауважив начальник Сумської ОВА.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що на півночі, на кордоні України з країнами-агресорами, росією та білоруссю, триває робота з розбудови оборонних рубежів, створюється потужна система інженерних загороджень. Сили оборони також збільшують кількість мобільних вогневих груп ППО та підвищують їх ефективність.

Також повідомлялося, що командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв закликав жителів прикордонних районів Сумської й Чернігівської областей евакуюватися. Щодня російські терористи завдають ударів, а також залучають диверсійні групи в цих районах.

Новини

Накопичують сили: окупанти в Криму формують поповнення техніки для фронту – фото, відео

В Сімферопольському районі окупованого Криму партизани виявили місце розташування російської військової техніки. В селищі...

Протести польских фермерів можуть поширитися на західні кордони Польщі: деталі

Польські фермери-саботажники, які блокують український кордон, схоже, зовсім втратили береги. Вони планують блокувати дороги...

Понад 500 окупантів та вісім артсистем: втрати рф на Таврійському напрямку

По всій операційній зоні ОСУВ “Таврія” противник за 22 лютого вчинив 61 штурмову дію,...

Чому путін продовжує “зачищати” інформпростір росії: відповідь розвідки Британії

Президент росії володимир путін намагається обмежити інформацію для громадян рф для того, щоб знизити...

Більше новин