На головнуАналітикаThe Economist: Україна розробила супердрони, які долітають до Сибіру та ігнорує вимоги...

The Economist: Україна розробила супердрони, які долітають до Сибіру та ігнорує вимоги США припинити атаки

Крим окупований росією

Україна інвестувала величезні суми у створення власних безпілотників дальнього радіуса дії. Це дало свої плоди – шість компаній виготовляють ударні БПЛА, здатні вражати віддалені цілі. Україна б’є по території рф та ігнорує вимоги США припинити атаки по росії.

Про це пише The Economist.

“Найкраща з нових моделей має запас ходу 3000 км і здатна досягти Сибіру. Народжена через необхідність — Захід неохоче надавав Україні зброю далекого радіусу дії – ця програма підірвала значну частину російської нафтової та військової інфраструктури. Але Білий дім незадоволений і підштовхує українців до припинення ударів”, – сказано у матеріалі.

Проте Україна ігнорує незадоволення США, роблячи це демонстративно, та продовжує активно бити по росії. Офіцер української розвідки, який відповідальний за частину програми атак по рф, сказав, що не отримував інструкцій щодо припинення ударів – навпаки, їх будуть збільшувати та посилювати. Єдина зміна – наказ на тимчасовий перехід від націлювання на нафтову структуру рф.

“Наші цілі змінюються з кожним днем. Ми не даємо росіянам спокою”, – зазначив він.

Один з виробників ударних БПЛА сказав, що представники США намагалися вплинути безпосередньо на компанії, які виготовляють безпілотники. Проте не всі представники США погоджуються з політикою Білого дому; наприклад, дуже часто у приватному спілкуванні американці радили ігнорувати вимоги адміністрації Байдена та бити по рф щосили.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що так звані союзники України з США вже відкрито виступають проти атак Україні на російські нафтопереробні заводи – вразливе місце путінського терористичного режиму. На цей раз голосом тих, хто вимагає від України не бити по НПЗ, став міністр оборони США Ллойд Остін. Щобільше, для цього навіть почати називати нафтогазову структуру російських терористів “цивільними цілями”.

Тим часом українські атаки із застосуванням дронів по російських нафтопереробних заводах спричиняють фінансові витрати для росії, впливаючи на внутрішній паливний ринок. Зокрема атаки могли вивести з ладу не менше 15% російських виробничих потужностей.

Україна буде продовжувати знищувати російські нафтопереробні заводи. Українські військові будуть вибивати об’єкти, які економічно забезпечують війну російських терористів. Усі заяви американських посадовців щодо необхідності припинити українські удари по НПЗ росіян – це внутрішні американські дискусії, які Україну не цікавлять.

Міністр іноземних справ України Дмитро Кулеба заявляв, що немає жодного зв’язку між ударами України по російських нафтопереробних заводах та виникненням якихось проблем на глобальному ринку енергоносіїв. А оскільки від США нема ані допомоги, ані додаткових систем ППО, зараз взагалі немає про що розмовляти.

Новини

Дефіцит ліків: Росія не забезпечує ТОТ медикаментами

Росія або не в змозі, або її політика не спрямована на забезпечення гідних умов...

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Більше новин

На землі, в небесах й на морі: українські дрони тепер з ракетами

У ніч на 17 травня щонайменше 30 українських ударних безпілотників атакували портові споруди та нафтопереробні об’єкти Новоросійська. Атака виявилася...