На головнуНовиниПодіїЄвропол створив OSINT-групу для розслідування воєнних злочинів росії - подробиці

Європол створив OSINT-групу для розслідування воєнних злочинів росії – подробиці

Крим окупований росією

Європол створив оперативну групу для підтримки розслідування воєнних злочинів рф в Україні, яка допомагатиме з розвідкою за відкритими джерелами (OSINT). Про це 23 листопада повідомив генеральний прокурор України Андрій Костін.

За словами генпрокурора, створення OSINT-групи є ще однією важливою віхою у співпраці України та Агентства Європейського Союзу зі співробітництва правоохоронних органів.

“Аналітична підтримка Європолу є величезним внеском у мережу всеосяжної відповідальності за міжнародні злочини Росії. Дякуємо, що стоїте з нами на передовій правосуддя”, – додав він.

Оперативна група для сприяння розслідуванням злочинів росії в Україні має на меті допомогти виявити підозрюваних та їхню причетність до воєнних злочинів, злочинів проти людяності та злочинів геноциду, скоєних в Україні, за допомогою збору та аналізу розвідувальних даних з відкритих джерел.

До групи долучились 14 країн: Бельгія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Литва, Нідерланди, Португалія, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Норвегія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки.

Нагадаємо, раніше Флот 2017 писав, що ООН направила в село Гроза Куп’янського району Харківської області, де росіяни вбили понад 50 людей одним ударом, польову групу. Експерти ООН збирали свідчення та інформацію про це порушення росією законів та звичаїв війни.

Також повідомлялося, що російські методи тортур на окупованих територіях України були настільки жорстокими, що жертви гинули.


Новини

Другий день Глобального саміту миру: комюніке підписали 80 країн і чотири організації

Спільне комюніке Саміту миру підписали 80 країн та чотири міжнародні організації, такі дані показали...

F-16 від Данії найближчим часом надійдуть в Україну – Зеленський

Під час Глобального саміту миру Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Про...

Норвегія передає Україні близько $74 мільйони на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу на ремонт енергетики, яка була пошкоджена внаслідок російських атак. Про...

“Мазепа” в морі: як Туреччина будує корвети для України

Нещодавно, в море на заводські ходові випробування вийшов корвет F 211 «Гетьман Іван Мазепа» проєкту MILGEM...

Більше новин