На головнуРепортажіІнженерні укріплення та "опорники": як посилюють Харківську область - фото

Інженерні укріплення та “опорники”: як посилюють Харківську область – фото

Крим окупований росією

В Північній операційній зоні, в прикордонних районах, зводяться та облаштовуються оборонні рубежі. Якщо раніше військові інженери будували польові фортифікації, то зараз перейшли до довготривалих укріплень. Вже збудовано понад сотні взводних опорних пунктів (ВОП).

Про це повідомила пресслужба Командування об’єднаних сил Збройних сил України у Facebook.

“Кожний взводний опорний пункт складається з чотирьох-п’яти смуг інженерних загороджень. Це протитанковий рів, мінне поле, тетраедри, колючий дріт і знову мінне поле. В Північній операційній зоні облаштовано вже понад сто таких позицій. У разі зростання рівня військової загрози на ці оборонні рубежі мають підійти додаткові сили. Ці бригади будуть готові до ведення оборонного бою та стримування просування ворожих сил, – наголосив Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв

Командувач зауважив, що раніше українські військові інженери переважно виконували завдання з будівництва польової фортифікації. Наразі, згідно з рішенням Ставки Верховного Головнокомандувача, будуються довготривалі фортифікації.

За його словами, роботи виконуються за кошти державного бюджету, а виконавцями робіт виступають обласні військові адміністрації.

Причому, під час усього циклу будівництва ВОПів місцева влада постійно співпрацює з військовими та узгоджує з ними усі деталі, пояснив голова Богодухівської районної військової адміністрації Анатолій Рисцов.

Крім того, Рисцов уточнив, на будівництві оборонних рубежів задіяні й кошти з бюджетів територіальних громад.

Він запевнив, що до 2024 року роботи зі спорудження смуг оборони в Богодухівському районі мають завершитися.

Як вже повідомляв”Флот 2017“, проблемами будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд займається створена при Міністерстві оборони України Міжвідомча робоча група.

Також повідомлялося, що військові разом із Чернігівською обласною військовою адміністрацією Україна продовжують укріплювати кордон з білоруссю.

Новини

Насильницька мобілізація: окупанти продовжують тиснути на населення ТОТ

На тимчасово окупованих територіях російські загарбники тиснуть на місцевих жителів щодо незаконної "мобілізації". Так,...

Україна домовилася з МВФ про транш на $900 млн: що відомо

У Варшаві завершилися переговори місії Міжнародного валютного з представниками України. За їх підсумками було...

Напад на українські зерновози: у Польщі невідомі пошкодили транзитний агровантаж

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що у Польщі невідомі розкрили...

Лідер більшості в Сенаті США Шумер прибув до України – фото

Лідер більшості в Сенаті США, представник Демократичної партії Чак Шумер прибув з візитом до...

Більше новин