На головнуНовиниЗа кордономМедицина та електрогенератори: Молдова направила в Україну гуманітарну підтримку

Медицина та електрогенератори: Молдова направила в Україну гуманітарну підтримку

Крим окупований росією

Сьогодні, 27 лютого, Молдова направила в Україну п’ять фур із вантажем понад 75 тонн. Це нова партія гуманітарної допомоги на загальну суму 4,9 млн леїв, приблизно 250 тисяч доларів. Україна отримає медичні товари, генератори та харчові продукти.

Про це повідомляє NewsMaker.

Зазначається, що до складу гумдопомоги входять медичні товари, зокрема системи переливання крові та дезінфікуючі засоби, а також консерви та електрогенератори.

“На транспортування гуманітарної допомоги міністерство внутрішніх справ отримує з резервного фонду уряду понад 100 тисяч леїв”, – йдеться в повідомленні.

Уряд Молдови ухвалив рішення надати гуманітарну допомогу після того, як 15 листопада 2023 року міністерство закордонних справ країни отримало від української влади список необхідних товарів.

“Незважаючи на складну ситуацію в Молдові, вона надала Україні гуманітарну допомогу на 6,7 мільйонів доларів і дала притулок у себе майже 100 тисячам наших громадян, жінок і дітей. Ми вдячні за допомогу”, – сказала нещодавно віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк на зустрічі з молдовською колегою Дойною Герман.

Раніше “Флот 2017” писав, що Молдова надасть Україні нову партію гуманітарної допомоги, першу у 2024 році. Вартість допомоги у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання становить 4,9 мільйона леїв (понад 250 тисяч євро).

Також повідомлялося, що Державні митні служби України й Молдови запустили спільний контроль у пункті пропуску “Кучурган – Новосавицьке” для залізничного сполучення. Це стане додатковим маршрутом для українського агроекспорту.

Нагадаємо, що Головне управління розвідки Міністерства оборони спростували інформацію про наміри придністров’я приєднатися до росії.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин