На головнуНовиниПолітикаМВФ в Україні: плануються переговори щодо чергового траншу

МВФ в Україні: плануються переговори щодо чергового траншу

Крим окупований росією

Постійний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Ваграм Степанян заявив про початок роботи місії. Заплановані переговори щодо виділення чергового траншу Києву в рамках програми розширеного фінансування.

Про це повідомляє РБК-Україна.

“Місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм розпочинає сьогодні з представниками влади України обговорення заходів у контексті другого перегляду програми розширеного фінансування (EFF) та консультацій за Статтею IV Угод МВФ у 2023 році”, – йдеться в заяві.

Третій транш фінансової підтримки Україна очікує восени після другого перегляду програми місією МВФ.

Нагадаємо, 31 березня Рада директорів МВФ схвалила 4-річний пакет фінансування для України на 15,6 млрд доларів. Програма складає частину пакета міжнародної підтримки із загальною вартістю 115 млрд доларів. Водночас влада України має реалізувати 19 структурних маяків для продовження фінансування.

Україна отримала перший транш від Міжнародного валютного фонду 2,7 млрд доларів у рамках нової програми розширеного фінансування. В кінці червня Рада директорів МВФ завершила перший перегляд програми розширеного фінансування для України. Наша країна отримає близько 890 млн. На початку липня до загального фонду державного бюджету України зараховано кошти другого траншу від Міжнародного валютного фонду.

Як повідомляв “Флот 2017”, на початку жовтня 2023 року Міжнародний валютний фонд (МВФ) відновив роботу свого постійного представництва в Києві.

Також повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд покращив свій квітневий прогноз щодо темпів зростання української економіки зі спаду на 3% до зростання на 2% у поточному році.

Новини

Другий день Глобального саміту миру: комюніке підписали 80 країн і чотири організації

Спільне комюніке Саміту миру підписали 80 країн та чотири міжнародні організації, такі дані показали...

F-16 від Данії найближчим часом надійдуть в Україну – Зеленський

Під час Глобального саміту миру Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Про...

Норвегія передає Україні близько $74 мільйони на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу на ремонт енергетики, яка була пошкоджена внаслідок російських атак. Про...

“Мазепа” в морі: як Туреччина будує корвети для України

Нещодавно, в море на заводські ходові випробування вийшов корвет F 211 «Гетьман Іван Мазепа» проєкту MILGEM...

Більше новин