На головнуНовиниПовинні бути покарані: «Комітет-2024» вимагає впровадження санкцій проти «міжнародних спостерігачів» на російських...

Повинні бути покарані: «Комітет-2024» вимагає впровадження санкцій проти «міжнародних спостерігачів» на російських псевдовиборах на ТОТ

Крим окупований росією

Окрім поплічників російського терористичного режиму, які допомагали росіянам проводити псевдовибори в російські окупаційні органи влади на тимчасово окупованих територіях України (Донецька, Запорізька, Луганська, Херсонська області, Крим, Севастополь)), санкції мають бути введені проти іноземних посібників російських терористів, які допомагали легітимізувати цей театр.

Про це заявило об’єднання “Комітет-2024”.

У повідомленні сказано, що Європейський Союз, США, Великобританія та інші демократичні країни рішуче засудили російські псевдовибори, а жодна справді авторитетна міжнародна організація не надіслала на них своїх спостерігачів.

Однак російські терористи набрали для своїх ніким не визнаних виборів таких же ніким не визнаних «спостерігачів». Метою таких осіб на утриманні терористичного режиму були зовсім не незалежний моніторинг та об’єктивна неупереджена оцінка результатів голосування; вони мали приховувати фальсифікації та надати «виборам» нальоту легітимності.

«Вказана діяльність грубо порушує норми міжнародного права, національне законодавство України, спрямоване проти територіальної цілісності України, засад демократії та вільних демократичних виборів», – зазначили в об’єднанні.

Крім того, об’єднання опублікувало список із 34 іноземних посібників російських терористів, проти яких західні країни мають запровадити санкції.

Нагадаємо, раніше «Флот 2017» повідомляв, що США ніколи не визнають претензій росії на будь-яку суверенну територію України та попереджають про санкції тих, хто може підтримати фейкові російські «вибори» на окупованій українській території.

Також повідомлялося, що серед кандидатів у представницькі псевдооргани на тимчасово окупованих територіях є російські військові, які брали участь у вторгненні до України, де вбивали та катували людей.

Країна-окупант росія провела так звані «вибори» на захоплених територіях частини Запорізької та Херсонської областей, а також на територіях так званих «ЛНР» та «ДНР». Місцеві жителі нібито «обирали» «депутатів» у так звані «місцеві поради», «законодавчі збори» та «регіональну думу». Висока явка, як і результати, зокрема перемога «Єдиної Росії», були намальовані «місцевими виборчкомами» згідно з кремлівською методичкою.

Новини

Україна і Польща домовились про відкриття одного із заблокованих пунктів пропуску — подробиці

Україна і Польща домовились про відкриття пункту пропуску "Угринів – Долгобичув" для руху порожніх...

Що потрібно зробити ЗСУ, щоб отримати перевагу у війні — відповідь розвідки Британії

Ліквідація певних типів ЗРК "другої армії світу", судячи з усього, є ключовим напрямком війни...

Польща готується передати Україні понад 50 САУ Krab: що відомо

Польща вже передала Україні 18 самохідних гаубиць Krab, то готує до передачі ще 56,...

Бояться морських дронів: окупанти відновили знищену штормом лінію оборони у Криму

Російські терористи відновили лінію оборони для морських дронів у бухті Севастополя на території тимчасово окупованого Криму....

Більше новин