На головнуНовиниСуспільство"Табори перевиховання": росія незаконно утримує близько 11 тисяч українських дітей

“Табори перевиховання”: росія незаконно утримує близько 11 тисяч українських дітей

Крим окупований росією

За даними британської розвідки, росія розгорнула на своїй території 43 “табори перевиховання” незаконно вивезених українських дітей. Мова йде про щонайменше 11 тисяч неповнолітніх граждан нашої країни.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Великої Британії.

“За наявними даними, щонайменше 11 тис. українських дітей утримують у 43 таборах перевиховання у всій росії, за тисячі кілометрів від дому”, – йдеться у звіті оборонного відомства Британії.

У звіті на основі даних розвідки зазначається, що в українських дітей, викрадених росіянами, “просте право на життя і свободу перебуває під загрозою”.

Як повідомляв “Флот 2017“, аналіз російського законодавства свідчить, що кремль у правовій базі закріпив відверті дискримінаційні норми проти українців, складові злочину геноциду, та невизнання взагалі існування українського народу. Зокрема, це примусове переміщення українських дітей з однієї групи національної до іншої.

Також повідомлялося, що путінський режим створив щонайменше 70 таборів, де росіяни примусово «перевиховують» незаконно депортованих українських дітей.

Новини

Польща допоможе Фінляндії охороняти кордон з росією: що відомо

Польща направить своїх військових до Фінляндії для допомоги в охороні кордону з росією.Про це заявив голова...

Нова загроза: росія зможе частіше використовувати касетні бомби РБК-500

Британська розвідка вважає, що з листопада російські військові, ймовірно, буду частіше застосовувати 500-кілограмові касетні...

Путін не погодиться на перемир’я з Україною: чого він чекає

Російський диктатор володимир путін не піде на укладання миру в Україні до оголошення результатів президентських виборів...

“Засвітив” роботу ППО на півдні: затримано одеського тіктокера-рецидивіста

В Одесі співробітники Служби безпеки викрили зловмисника, який відзняв на камеру мобільного телефону роботу...

Більше новин