На головнуНовиниУ Криму атакували центр космічного зв'язку, є влучання – росЗМІ

У Криму атакували центр космічного зв’язку, є влучання – росЗМІ

Крим окупований росією

У тимчасово окупованому Криму у ніч з 19 на 20 грудня безпілотники атакували Центр далекого космічного зв’язку, який належить до Повітряно-космічних сил росії. У Сакському району було зафіксовано мінімум два прильоти.

Про це повідомив російський пропагандистський канал Astra.

Канал зазначає, що росіяни традиційно заявили про те, що нібито усе було збито, однак насправді ситуація зовсім інша. Як мінімум одну одиницю техніки було пошкоджено, є влучання і в будівлі Центру. Удар ймовірно було завдано ракетами Storm Shadow.

Окрім Центру, був атакований ще один російський військовий об’єкт, пов’язаний із супутниковим зв’язком – в/ч 28735 ПУ ФСБ в Алушті, де зафіксували три прильоти. Серед росіян за офіційними даними є один поранений, також пошкоджено антену супутникового зв’язку.

Нагадаємо, “Флот 2017″ писав, що Збройні сили України отримали першу партію стратегічних ударних БПЛА, які можуть вражати цілі на великій відстані. Фактично, це український аналог російсько-іранських безпілотників Shahed.

Новини

Будуть висновки: Зеленський визнав недостатній захист об’єктів енергетики

Українські енергетичні об'єкти виявилися недостатньо захищеними від російських повітряних терористичних актів. Будуть зроблені відповідні...

Україна та Норвегія підпишуть безпекову угоду: що відомо

Україна та Норвегія незабаром підпишуть безпекову угоду відповідно до рамкових домовленостей, які було укладено...

Єврокомісія схвалила умови для перших платежів Україні з фонду в 50 мільярдів євро

Європейська комісія 15 квітня рекомендувала Раді Європейського Союзу схвалити план реформ, який запропонував український...

Велика група конгресменів підписала відкритий лист до Майка Джонсона: деталі

В США понад 90 конгресменів з Палати представників звернулися до спікера Майка Джонсона з...

Більше новин