На головнуНовиниУ Повітряних силах натякнули на вдалий удар по аеродрому росіян в Саках

У Повітряних силах натякнули на вдалий удар по аеродрому росіян в Саках

Крим окупований росією

Збройні сили України завдали потужного удару по військовому аеродрому російських терористів “Саки” у тимчасово окупованому Криму.

Про це повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук.

“Аеродром Саки! “Все цели сбиты!”. На жаль, наші Повітряні Сили залишились ще без одного пункту управління в Криму! У черговий раз дякую нашим льотчикам за чудову роботу! Разом до перемоги!”, – написав він.

Вночі з 5 на 6 січня російські окупанти повідомили про численні вибухи біля Новофедорівки, де знаходиться аеродром. Російське міністерство оборони написало, що ППО нібито збило чотири ракети.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Збройні сили України під час удару по тимчасово окупованому російськими терористами Криму уразили командний пункт окупантів неподалік від Севастополя.

Також Збройні сили України під час удару по російським терористам у тимчасово окупованому Криму вразили склади боєприпасів ворога у Первомайському.

Новини

Російська “еліта” зачищає у “Вікіпедії” дані про санкції та зв’язки з Кремлем

У росії почали "зачищати" біографічні статті у "Вікіпедії", присвячені російським мільярдерам, топменеджерам, артистам та іншим "елітам"....

Будуть висновки: Зеленський визнав недостатній захист об’єктів енергетики

Українські енергетичні об'єкти виявилися недостатньо захищеними від російських повітряних терористичних актів. Будуть зроблені відповідні...

Україна та Норвегія підпишуть безпекову угоду: що відомо

Україна та Норвегія незабаром підпишуть безпекову угоду відповідно до рамкових домовленостей, які було укладено...

Єврокомісія схвалила умови для перших платежів Україні з фонду в 50 мільярдів євро

Європейська комісія 15 квітня рекомендувала Раді Європейського Союзу схвалити план реформ, який запропонував український...

Більше новин