На головнуНовиниПодіїУ ЗСУ формують новий батальйон виключно із росіян: яка його назва та...

У ЗСУ формують новий батальйон виключно із росіян: яка його назва та функції

Крим окупований росією

Україна набирає новий батальйон “Сибір”, який повністю складається з громадян росії. Ці солдати стануть частиною регулярної української армії та підуть воювати проти Кремля.

Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що цей батальйон об’єднав десятки росіян та представників етнічних меншин у росії, які подорожували третіми країнами, бо хотіли приєднатися до української армії.

“На відміну від добровольчих груп, таких як легіон “Свобода росії”, які заявили про підтримку України, солдати є частиною регулярної української армії і очікують, що їх відправлять у бій дуже скоро”, – йдеться у повідомленні.

Батальйон “Сибір” складається з якутів та бурят з великого російського регіону Східного Сибіру, які заявили, що хочуть незалежності від росії та розглядають перемогу України у війні як крок до досягнення цієї мети. Вони спершу пройшли ретельну перевірку безпеки, щоби переконатися, що вони є прихильниками України, потім підписали військовий контракт, прийнявши армійські позивні для захисту своєї особистості.

Відомо, що Україна планує залучити більше громадян росії, особливо представників національних меншин, до участі у війні проти путіна. 

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що росіяни у Москві побудували військовий завод біля жилих будинків.

Також ми писали, що російські окупанти втратили понад 60 одиниць техніки в районі села Красногорівка на Авдіївському напрямку через невдалі спроби розпочати там масштабний наступ. 

Новини

Другий день Глобального саміту миру: комюніке підписали 80 країн і чотири організації

Спільне комюніке Саміту миру підписали 80 країн та чотири міжнародні організації, такі дані показали...

F-16 від Данії найближчим часом надійдуть в Україну – Зеленський

Під час Глобального саміту миру Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Про...

Норвегія передає Україні близько $74 мільйони на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу на ремонт енергетики, яка була пошкоджена внаслідок російських атак. Про...

“Мазепа” в морі: як Туреччина будує корвети для України

Нещодавно, в море на заводські ходові випробування вийшов корвет F 211 «Гетьман Іван Мазепа» проєкту MILGEM...

Більше новин