На головнуНовиниУкраїна підписала угоду про створення роботизованих систем нового покоління: про що йде...

Україна підписала угоду про створення роботизованих систем нового покоління: про що йде мова

Крим окупований росією

“Українська оборонна промисловість” та європейський провідний розробник робототехніки та автономних систем Milrem Robotics підписали угоду, в якій йдеться про початок створення багатодоменних роботизованих оборонних систем нового покоління.

Про це повідомила пресслужба Milrem Robotics.

Угоду підписали під час Першого форуму оборонної промисловості (DFNC1) у Києві. Першим кроком стане визначення потреб України варіантів використання роботизованих систем, які можуть підвищити можливості збройних формувань України у війні, що триває, і після неї. Після цього почнеться розробка з урахуванням інтеграції досвіду бойових дій в Україні.

“Ця війна в Україні ясно показала, що безпілотні та роботизовані системи відіграють важливу роль на полі бою, і ця роль згодом зростатиме… Основна мета — захистити війська та забезпечити безпеку бойовиків, але водночас надати сильніший та асиметричніший вплив на сили агресора. Для нас велика честь співпрацювати з UDI у розробці та виробництві роботизованих систем, які допоможуть Україні виграти цю війну”, – сказав Кулдар Вяерсі, генеральний директор Milrem Robotics

«Перший міжнародний оборонно-промисловий форум довів, що ми йдемо тим самим шляхом, що й наші західні партнери, оскільки українські виробники підписали угоду з Milrem Robotics та іншими світовими збройовими компаніями. Зараз Україна накопичує унікальний досвід у сфері оборонних технологій, і ми готові поділитись цими знаннями з нашими партнерами. Ми прагнемо поглиблювати нашу співпрацю з провідними високотехнологічними міжнародними компаніями, щоби разом створювати арсенал вільного світу», — заявив Олександр Камишин, міністр стратегічних галузей України.

Серед іншого, сторони розглянуть можливість виробництва THeMIS Combat (з кулеметним кулеметом та протитанковими можливостями), Combat Engineering (виявлення мін та розмінування), безпілотних наземних транспортних засобів CASEVAC та іншої продукції Milrem Robotics в Україні, а також інженерної співпраці у розробці колісної бойової роботизованої машини .

Milrem Robotics вже поставила в Україну 15 наземних безпілотних транспортних засобів THeMIS для підтримки логістики, евакуації поранених і операцій з розчищення маршрутів.

Нагадаємо, “Флот 2017″ писав, що до кінця 2023 року Україна вийде на темпи виробництва у десятки тисяч безпілотників усіх типів на місяць.

Також повідомлялося, що в Україні рекордно прискорилися темпи передання дронів від постачальників до підрозділів ЗСУ. Завдяки максимальному зменшенню бюрократії це тепер робиться за кілька днів.

Новини

“Оборона” Джанкоя: партизани розвідали координати рубежів – фото

В окупованому Криму неподалік від села Ізумрудне партизани виявили систему оборони противника. Вони зафіксували...

Диверсія? У Берліні згорів завод, який задіяно у виробництві систем ППО

В Берліні сталася масштабна пожежа на металургійному заводі "Diehl Metal Applications". Підприємство задіяно у...

Атака на аеродром “Кущевська”: росія сховала 40 літаків

Через українську атаку на аеродром "Кущевська" російська федерація була змушена відвести з цього району...

Масштабна кібератака: ГУР “працюють” над інтернетом та зв’язком в Татарстані

Сьогодні, 3 травня, кіберфахівці Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України проводять масштабну атаку на...

Більше новин