На головнуНовиниВ ГУР розповіли про стан здоров'я дружини Буданова

В ГУР розповіли про стан здоров’я дружини Буданова

Крим окупований росією

Наразі здоров’ю дружини керівника розвідки Кирила Буданова – Маріанни, та низки інших співробітників розвідки, яких також намагались отруїти, нічого не загрожує. Усі вони проходять курс лікування та залишаються під медичним наглядом.

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі Національного телемарафону.

“Стан здоров’я зараз задовільний. Пройдений курс лікування в українській клініці. І завдяки тому, що вчасно звернулися і зреагували, професійності українських лікарів зараз все добре. Але надалі буде продовжений медичний нагляд – регулярні обстеження. І це тривалий процес”, – зазначив він.

За його словами, треба розуміти, що отруєння такими речовинами – це надзвичайно складний випадок, тому за постраждалими будуть спостерігати медики. ГУР проводить власне розслідування замаху.

“На даному етапі, згідно з законом України про розвідку, проводиться внутрішнє розслідування. Ним займається підрозділ власної безпеки Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Цим питанням зараз ретельно займаються спеціалісти”, – зазначив Юсов.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав про отруєння дружини керівника ГУР Міноборони України Кирила Буданова.

Пізніше речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов підтвердив інформацію щодо отруєння дружини голови розвідки Кирила Буданова Маріанни.

Новини

Нейтралізують першим: у Литві назвали долю Калінінграду у разі війни росії проти НАТО

Північноатлантичний Альянс дуже швидко "нейтралізує" Калінінград – російський анклав, у тому випадку, якщо російський...

СБУ завершила розслідування у справі про знищення “Мрії”

Служба безпеки України завершила розслідування у справі щодо втрати літака Ан-225 "Мрія" на початку...

Зустріч Байдена з лідерами Конгресу: відомі перші подробиці

Президент США Джозеф Байден зустрівся з лідерами Конгресу та обговорив питання термінового надання Україні...

Туск все ж не виключає заборону українського імпорту: деталі

Польща може піти проти правил Європейського Союзу та в односторонньому порядку заборонити імпорт нових...

Більше новин