На головнуНовиниПодіїВ Україні запровадять спрощений порядок допуску до експлуатації БПЛА та засобів РЕБ

В Україні запровадять спрощений порядок допуску до експлуатації БПЛА та засобів РЕБ

Крим окупований росією

Міністерство оборони України повідомило про запровадження спрощеного порядку допуску до експлуатації безпілотних систем і засобів радіоелектронної боротьби – їх допускатимуть у війська на підставі акта спільних відомчих випробувань або за результатами вивчення заявлених виробником тактико-технічних характеристик.

«Відтепер діє спрощений порядок допуску до експлуатації безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби. Їх допускатимуть у війська на підставі акту спільних відомчих випробувань або за результатами вивчення заявлених виробником тактико-технічних характеристик», – ідеться в повідомленні Міноборони в суботу.

Також усім державним замовникам дозволено закуповувати БПЛА і засоби РЕБ, якщо вони провели з виробниками спільні відомчі випробування.

«Уряд підтримав постанову, розроблену Міністерством оборони», – зазначається в повідомленні Міноборони.

Окрім цього, Генштаб затверджуватиме технічні вимоги для типів БПЛА із зазначенням тактико-технічних характеристик, яким мають відповідати такі товари, для допуску до експлуатації. Також на Генштаб покладено обов’язок затверджувати технічні вимоги до засобів РЕБ та їх поточну потребу за кожним типом РЕБ. Відповідні технічні вимоги передаватимуть, зокрема, Міноборони.

У відомстві нагадали, що раніше не було визначено термін і порядок процедур. Тому допуск до експлуатації та постачання зброї у військові частини розтягувався на місяці.

«Така затримка неприйнятна в умовах повномасштабної війни, тому Міноборони ініціювало ці зміни», – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що ГУР отримало два “тихі дрони” EOS VTOL. Також ми писали, що сили ППО відзвітували про “полювання” на ворожі дрони.

Новини

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів РФ

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів російських...

РФ виробляє артснаряди втричі швидше, ніж союзники України – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, і коштують вони вчетверо дешевше. Про...

ЗСУ адаптували свої літаки під американські авіабомби GBU-39

Українські Повітряні Сили адаптували радянські бойові літаки під застосування американських авіабомби GBU-39. Про це повідомляє...

У Харкові через 16 годин після атаки загасили пожежу в “Епіцентрі”: триває ідентифікація тіл

У Харкові загасили пожежу у гіпермаркеті "Епіцентр", який обстріляли російські окупанти 25 травня. Пожежу...

Більше новин