На головнуНовиниПодіїВелика "мобілізація": "влада" у Криму отримала відмашку на підготовку

Велика “мобілізація”: “влада” у Криму отримала відмашку на підготовку

Крим окупований росією

Так званий “голова” Криму Сергій Аксьонов заявив, що “добровольців та жебраків” не вистачить, аби виконати план по незаконній “мобілізації”. Він наказав готуватися до незаконних “мобілізаційних заходів” з березня 2024 року, але без паніки.

Про це повідомляє Telegram-канал “Кримський вітер резерв”.

Так званий “голова” окупованого Криму Сергій Аксьонов визнав, що з березня 2024 року, після незаконних “президентських виборів” російського диктатора, в Криму “повним ходом піде процес мобілізації”.

Запис відповідної наради, яка відбулася у листопаді, з голосом Аксьонова опублікував телеграм-канал «Кримський вітер резерв».

“Важливо розуміти, що чи хочемо ми того, чи ні, але з березня процес (“мобілізації” – “Флот 2017”) піде повним ходом. І у питанні кількості набраних людей з нас спитають. Нам “добровольців” та жебраків не вистачить, аби закрити “план”. Їх вже не вистачає. Потім буде ще складніше їх набирати. Готуватися треба вже на всіх рівнях. Паніку при цьому розганяти не треба”, – сказав колаборант Аксьонов на нараді у листопаді, запис якої опублікував “Кримський вітер резерв”.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що в окупованому Криму росіяни репресують солдатів строкової служби, примушуючи їх підписувати “контракти”. Як відомо, “контрактники” з великою ймовірністю потраплять на війну.

Також повідомлялося, що в окупованому Криму, в Євпаторії, партизани знайшли штаб одного з підрозділів збройних сил рф. Координати штабу встановлені, але поки невідомо, що це за військова частина окупантів.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин