На головнуНовиниЗа кордономЗаборонити імпорт зерна з рф та білорусі: Польща виступила з ініціативою до...

Заборонити імпорт зерна з рф та білорусі: Польща виступила з ініціативою до ЄС

Крим окупований росією

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що Європейський союз має ухвалити спільне рішення про заборону імпорту російської та білоруської агропродукції, зокрема зерна.

Про це повідомляє PolskeRadio24.

“Я переконаний, що спільне європейське рішення буде набагато ефективнішим, ніж рішення, ухвалені окремими країнами. (…) Я б хотів, щоб ми разом, як ЄС, ухвалили рішення про санкції щодо російської та білоруської сільськогосподарської продукції”, – вважає голова польського уряду.

За його словами, в понеділок глава польського парламенту ініціює ухвалення рішення про санкції проти сільськогосподарської продукції з рф й білорусі.

“Сьогодні я звернуся до маршалка Сейму Польщі щодо рішення Сейму Польщі про застосування санкцій стосовно російської сільськогосподарської продукції та білоруської сільськогосподарської продукції”, – заявив Туск.

Політик підкреслив, що посилення санкцій, важливе для гарантування безпеки сільськогосподарського ринку як Польщі, так і Європи загалом.

Нагадаємо, 29 січня керівна коаліція в Латвії вирішила припинити імпорт російських та білоруських зернових. А перед початком “аграрних” переговорів у Європейському Союзі 26 лютого Латвія вимагала заборонити імпорт зерна з росії до ЄС. Продовольчу безпеку регіону зможе забезпечити агропродукції з України.

Як вже писав “Флот 2017” писав, Польща може піти проти правил Європейського Союзу та в односторонньому порядку заборонити імпорт нових українських товарів, якщо Євросоюз не запропонує інших рішень проблеми для польських фермерів.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин