На головнуНовиниЗа кордономЗустріч Байдена з лідерами Конгресу: відомі перші подробиці

Зустріч Байдена з лідерами Конгресу: відомі перші подробиці

Крим окупований росією

Президент США Джозеф Байден зустрівся з лідерами Конгресу та обговорив питання термінового надання Україні допомоги. Байден розкритикував бездіяльність Конгресу, назвавши її наслідки “жахливими”.

Про це повідомляє CNN.

Байден зазначив, що Конгрес також зобов’язаний схвалити фінансування уряду, оскільки припинення його роботи завдасть великої шкоди США.

На зустрічі були присутні спікер Палати представників, трампіст-республіканець Майк Джонсон, лідер республіканської меншості в Сенаті Мітч Макконнелл, лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер, лідер демократичної меншості в Палаті представників Хакім Джеффріс, а також віцепрезидент США Камала Гарріс.

Чак Шумер після зустрічі сказав, що це була “продуктивна та інтенсивна зустріч”.

“Зустріч щодо України була однією з найбільш напружених, які я коли-небудь бачив” у Білому Домі… Ми сказали спікеру: зробить це. Історія дивиться вам через плече… Все в його руках. Затримувати допомогу Україні (через кордон) було нонсенсом”, – сказав він.

Проте Джонсон намагається викручуватися перед журналістами, не даючи адекватних відповідей на запитання.

“Палата представників активно розглядає всі варіанти щодо України… все буде зроблено своєчасно. Першочерговим завданням країни є наш кордон та його безпека”, – заявив він.

Як вже писав “Флот 2017”, Сенат США проголосував за завершення дебатів щодо тексту законопроєкту, до якого входить фінансова підтримка України, Ізраїлю та інших оборонних пріоритетів. Однак за кілька хвилин до початку першого голосування в Сенаті, Майк Джонсон зробив критичне зауваження на адресу законопроєкту за відсутність у ньому положень про кордон.

Втім, 13 лютого Сенат США остаточно підтримав пакетний законопроєкт про міжнародну допомогу із понад 60 мільярдів доларів на допомогу Україні, зокрема $7,85 млрд на пряму бюджетну допомогу. Свої голоси “За” віддали 70 сенаторів, “проти” виступило 29.

Президент США Джозеф Байден звернувся до Палати представників Конгресу США із закликом затвердити законопроєкт, до якого входять 60 мільярдів доларів на підтримку України.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин