На головнуАналітикаАнітрохи не російська: ракета "Циркон" майже цілком складається з іноземних компонентів

Анітрохи не російська: ракета “Циркон” майже цілком складається з іноземних компонентів

Крим окупований росією

Російська гіперзвукова ракета “Циркон”, яку терористи 25 березня застосували по Києву, російська тільки за назвою. Насправді вона майже цілком складається з іноземних компонентів.

Про це сказав авіаційний експерт Анатолій Храпчинський у коментарі “Еспресо“.

“Наразі маємо більший фрагмент російської ракети “Циркон”, і можемо зробити ретельніше дослідження, підтвердивши або спростувавши тактико-технічні характеристики, які зазначала російська пропаганда. “Циркон” – це балістична ракета, яку росіяни можуть запускати з Криму. Тому час підльоту дуже короткий, і потрібно дотримуватися всіх заходів безпеки. Росія почала активно використовувати такі залишки надважливої зброї від відчаю тому, що в них немає перемог на лінії фронту”, – сказав він.

За словами експерта, терористи обрали тактикою обстрілів України намагання завдати якнайбільше шкоди українським містам. Тому застосували навіть свої дорогоцінні “Циркони”. Втім, російськими ці ракети можна вважати хіба що за назвою.

“Слід зазначити, що ракета “Циркон” майже повністю складається з іноземних елементів. Не впевнений, що РФ може виробляти їх у великій кількості або на промисловому рівні. Потрібно посилювати нашу ППО, посилювати протидію балістиці. Останній масований удар показує, що кількість використання балістичних ракет із боку агресора збільшується. Нам бажано отримати посилені системи Patriot. Також було б добре, якби ми отримали систему THAAD, яку просили ще до надання Patriot і яка здатна збивати балістичні ракети на висоті понад 100 км над землею”, – резюмував Храпчинський.

Як вже повідомляв “Флот 2017”, 25 березня росіяни вдарили по Києву, новітньою ракетою “Циркон” власної розробки.

Українські спеціалісти вже дослідили рештки збитих 25 березня ракет “Циркон”, які терористи запустили по Києву. Першочергові висновки дозволяють сказати, що ці ракети справді гіперзвукові, оскільки мають швидкість в 11,5 тис. км/год. Проте їхні характеристики все одно далекі від заявлених.

Новини

“Одразу ж”: у Білому домі підтвердили заяву про терміни постачання допомоги після ухвалення законопроєкту

Постачання необхідної для України військової допомоги почнеться відразу ж, як Конгрес схвалить відповідний законопроєкт,...

Польські фермери розблокували два пункти пропуску на кордоні з Україною

Польські так звані "протестувальники"-фермери розблокували два пункти пропуску на кордоні з Україною – "Шегині-Медика"...

Втрати росіян на фронті: мінус 750 окупантів та 20 гармат

Російські терористи за добу 19 квітня втратили орієнтовно 750 одиниць особового складу. Таким чином,...

Росіяни скиглять про масовану атаку безпілотників: є влучання у російські об’єкти (відео, фото)

Російські терористи скаржаться на масовану атаку українських безпілотників на відразу вісім російських регіонів. За...

Більше новин