На головнуАналітикаLeopard в Україні: як ЗСУ тепер використовує німецькі танки

Leopard в Україні: як ЗСУ тепер використовує німецькі танки

Крим окупований росією

Оскільки контрнаступ України фактично закінчився, тепер українські військові використовують німецькі танки Leopard для оборони – зокрема як варіант далекобійної артилерії. Танки діють в районі Авдіївки та Лимана Донецької області.

Про це повідомляє Yahoo News.

Журналісти видання пишуть із посиланням на джерела серед українських військових, що танки більше не використовуються так, як це було під час контрнаступу. Тепер вони розташовані вздовж фронту та діють, як далекобійна артилерія, оскільки наразі Україна має потребу обороняти власні позиції від російського наступу.

“Танк Strv 122 – шведська версія Leopard 2A5 – тепер використовується для ураження піхотних груп чи складів боєприпасів” – сказано у матеріалі.

У районі Лимана Leopard переважно діють парами, роблячи близько 15 пострілів кожен з будь-якої позиції росіян. Танки також були залучені для стримування російських військ від Авдіївки, яку росіяни намагаються захопити вже майже два місяці.

Як вже писав “Флот 2017”, німецький оборонний концерн Rheinmetall та “Українська оборонна промисловість” утворили спільне підприємство з обслуговування та ремонту західної техніки, яку Україні поставляють партнери та союзники.

Зокрема Україна замовила у німецького концерну Rheinmetall 25 бойових танків Leopard 1A5. Контракт також включає виробництво п’яти броньованих евакуаційних машин (Bergepanzer 2) та двох танків для навчання водіїв. Постачання має відбутися у 2024 році.

Новини

СБУ завершила розслідування у справі про знищення “Мрії”

Служба безпеки України завершила розслідування у справі щодо втрати літака Ан-225 "Мрія" на початку...

Зустріч Байдена з лідерами Конгресу: відомі перші подробиці

Президент США Джозеф Байден зустрівся з лідерами Конгресу та обговорив питання термінового надання Україні...

Туск все ж не виключає заборону українського імпорту: деталі

Польща може піти проти правил Європейського Союзу та в односторонньому порядку заборонити імпорт нових...

ЗМІ: Повітряні сили за 10 днів “настріляли” літаків на мільярд доларів

Повітряні сили ЗСУ за останні 10 днів збили 10 російських літаків. Сумарна вартість знищеної...

Більше новин