На головнуНовиниПодії"М'ясні" резерви: росія формує в Удмуртії нові з'єднання - що це означає

“М’ясні” резерви: росія формує в Удмуртії нові з’єднання – що це означає

Крим окупований росією

Путінський режим відтягує проведення загальної мобілізації й намагається розширити бойову міць армії за рахунок добровольців з віддалених регіонів. Наприклад, влада Удмуртії створює декілька іррегулярних формувань як раз для посилення лінії фронту в Україні.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У звіті Інституту зазначається, що 7 грудня Олександр Бречалов, глава Удмуртської республіки, оголосив про формування в регіоні чотирьох нових з’єднань. Мова йде про зенітно-ракетний батальйон “Євгеній Драгунов”, зенітно-ракетний дивізіон “Чепца”, мотобатальйон “Вармун” і десантно-штурмовий дивізіон (ВДВ) “Кама”.

Відомо, що ці формування незабаром будуть перекинуті в Україну для участі в бойових діях.

Бречалов зауважив, що нові підрозділи укомплектовані удмуртами після підписання ними контрактів з міністерством оборони рф.

“Схоже, що ці підрозділи є російськими іррегулярними формуваннями з невідомою чисельністю, яка, ймовірно, не відповідає доктринальній кінцевій чисельності їхніх заявлених ешелонів. Влада Республіки Удмуртія, ймовірно, залучає місцевих добровольців для укомплектування цих підрозділів, щоб негайно підсилити лінію фронту в Україні”, – йдеться у звіті ISW.

Своєю чергою міноборони рф заявило про додаткове спрощення процедури видачі посвідчень учасникам повномасштабної війни проти України. Адже російським бійцям більше не потрібно буде подавати документи на отримання посвідчення ветерана, оскільки відомство автоматично видаватиме ці посвідчення на основі вже наявної інформації про учасника бойових дій.

В Центрі вважають, що “спрощення цієї процедури може бути частиною поточних зусиль росії щодо офіційного оформлення” таких нерегулярних формувань. Тобто кремлівська влада намагається встановити контроль над підрозділами “добровольців”, залучених до повномасштабного вторгнення в Україну.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що в окупованому Криму, в Джанкої, партизани помітили мобілізованих росіян з Якутії. Військових перекидають на північ півострова не в перший раз. Рух спротиву зафіксував, що на фронт “поповнення” відправляють невеликими групами.

Також повідомлялося, так званий “голова” Криму Сергій Аксьонов заявив, що “добровольців та жебраків” не вистачить, аби виконати план по незаконній “мобілізації”. Він наказав готуватися до незаконних “мобілізаційних заходів” з березня 2024 року, але без паніки. Крім того, в окупованому Криму росіяни репресують солдатів строкової служби, примушуючи їх підписувати “контракти”. Як відомо, “контрактники” з великою ймовірністю потраплять на війну.

Новини

Нейтралізують першим: у Литві назвали долю Калінінграду у разі війни росії проти НАТО

Північноатлантичний Альянс дуже швидко "нейтралізує" Калінінград – російський анклав, у тому випадку, якщо російський...

СБУ завершила розслідування у справі про знищення “Мрії”

Служба безпеки України завершила розслідування у справі щодо втрати літака Ан-225 "Мрія" на початку...

Зустріч Байдена з лідерами Конгресу: відомі перші подробиці

Президент США Джозеф Байден зустрівся з лідерами Конгресу та обговорив питання термінового надання Україні...

Туск все ж не виключає заборону українського імпорту: деталі

Польща може піти проти правил Європейського Союзу та в односторонньому порядку заборонити імпорт нових...

Більше новин