На головнуНовиниНАЗК внесло у базу санкцій 42 іноземні компоненти в ракети Х-59

НАЗК внесло у базу санкцій 42 іноземні компоненти в ракети Х-59

Крим окупований росією

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до Єдиної бази іноземних компонентів у зброї російських терористів 42 іноземні компоненти та їхніх виробників. Ці компоненти знаходять у знищених російських ракетах Х-59.

Про це повідомила пресслужба НАЗК.

У НАЗК заявили, що російські нацисти останнім часом саме цими ракетами намагаються атакувати Україну. Більшість ракет знищують системи ППО, але іноді вони все ж влучають у ціль.

“Не можна дозволяти, щоб іноземні технології та компоненти продовжували ставати частиною зброї агресорів та вбивали цивільних в усьому світі”, – наголосили в НАЗК.

Нагадаємо, «Флот 2017» повідомляв, що Україна надіслала своїм західним союзникам документ, у якому перераховує компоненти західного виробництва у російських ударних безпілотниках Shahed іранського виробництва.

Російські терористи вже успішно запустили копію іранського безпілотника Shahed-136 – «Герань-2». Ці БПЛА виготовлені з дешевших матеріалів та мають менше обладнання. Безпілотники із першої партії вже застосовувалися проти України.

Новини

Будуть висновки: Зеленський визнав недостатній захист об’єктів енергетики

Українські енергетичні об'єкти виявилися недостатньо захищеними від російських повітряних терористичних актів. Будуть зроблені відповідні...

Україна та Норвегія підпишуть безпекову угоду: що відомо

Україна та Норвегія незабаром підпишуть безпекову угоду відповідно до рамкових домовленостей, які було укладено...

Єврокомісія схвалила умови для перших платежів Україні з фонду в 50 мільярдів євро

Європейська комісія 15 квітня рекомендувала Раді Європейського Союзу схвалити план реформ, який запропонував український...

Велика група конгресменів підписала відкритий лист до Майка Джонсона: деталі

В США понад 90 конгресменів з Палати представників звернулися до спікера Майка Джонсона з...

Більше новин