На головнуНовиниЗа кордономНелегітимний: ПАРЄ відмовилася визнавати Путіна російським президентом

Нелегітимний: ПАРЄ відмовилася визнавати Путіна російським президентом

Крим окупований росією

Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася визнавати російського диктатора володимира путіна легітимним президентом росії.

Про це йдеться у резолюції ПАРЄ, яка опублікована на сайті організації.

Як сказано у документі, путін у 2024 році став президентом у результаті так званих “виборів”, які не були вільними та чесними. Режим путіна, встановлений на території росії – це ворог демократії, тому країни Європи повинні припинити усі контакти з рф окрім гуманітарних.

“Жоден справжній опонент володимира путіна навіть не мав дозволу балотуватися. Мало того, виборчі дільниці для цих виборів були відкриті на суверенній українській території, тимчасово окупованій російською федерацією, та в молдавських адміністративно-територіальних одиницях Лівобережжя Дністра, що є грубим порушенням Статуту ООН та принципу суверенітету, політичної незалежності та територіальної цілісності всіх держав”, – зазначається у резолюції.

Також в документі зазначили, що в росії діє пропаганда у нацистському стилі, а також запроваджено “культ особистості навколо фігури володимира путіна”.

Раніше “Флот 2017” писав, що російські окупанти у Сєвєродонецьку та інших населених пунктах окупованої частини Луганської області на тиждень розтягнули незаконні “вибори” президента рф. Росіяни “збирали” голоси на вилицях, обходили квартири, й відзвітували про “явку” на рівні майже 87%.

Незалежні недержавні екзитполи в росії показали, що російський диктатор володимир путін на “виборах президента росії” набрав не більше 55%.

Франція відмовилася визнавати так звані “вибори президента росії”, які закінчилися 17 березня. Париж засуджує численні порушення міжнародного права і принципів чесного виборчого процесу, не визнає та не планує визнавати “результати” так званих “виборів”.

Новини

Дефіцит ліків: Росія не забезпечує ТОТ медикаментами

Росія або не в змозі, або її політика не спрямована на забезпечення гідних умов...

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Більше новин