На головнуНовиниСуспільствоОкупанти використовують заводи Криму для ремонту кораблів чф рф - подробиці

Окупанти використовують заводи Криму для ремонту кораблів чф рф – подробиці

Крим окупований росією

Спікер ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив, що росія використовує захоплені заводи в окупованому Криму для ремонту техніки та будівництва кораблів. Але окупанті стикаються з деякими проблемами.

Про це Дмитро Плетенчук сказав в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“На керченському заводі вони вже побудували малий ракетний корабель проекту “Каракурт” із назвою “Циклон”. Зараз ще один такого ж класу корабель проходить випробування і третій теж добудовується. Тобто, вони використовують по повній програмі наші виробничі потужності, у тому числі на заводі в Феодосії”, – зазначив Плетенчук.

Водночас за його даними, у російському кораблебудуванні є певні проблеми через санкції.

Плетенчук звернув увагу на зношеність парку верстатів, яка досягає вже 60%, також є складнощі з отриманням радіолокаційного обладнання.

Як повідомляв “Флот 2017“, російська суднобудівна галузь перебуває у тяжкому стані. Такий висновок можна зробити навіть із пафосної церемонії передачі до складу ВМФ Росії малого ракетного корабля «Циклон». 

Також повідомлялося, що ВМС України та СБУ 13 жовтня під час атаки на тимчасово окупований російськими терористами Севастополь разом із патрульним кораблем «Павел Державин» та малим ракетним кораблем типу «Буян-М» підбили допоміжний буксир флоту «Профессор Николай Муру».

Новини

Джо Байден відмовився балотуватися на виборах президента США

Джо Байден зняв свою кандидатуру з майбутніх президентських виборів у США. Проте він залишиться...

Масований хакерський напад: Росія атакує українські Telegram-канали

Сьогодні, 21 липня, у низці відомих українських Telegram-каналів були зафіксовані масові повідомлення провокативного характеру....

Військова допомога: Велика Британія відновить виготовлення гарматних стволів для України

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що відновить виробництво стволів для артилерійської техніки, що використовує...

Харківський напрямок: Росія кидає на передову додаткові групи штурмовиків

Окупанти перекидають в район села Глибоке Харківської області додаткові штурмові групи морпіхів та піхоти....

Більше новин