На головнуНовиниПолітикаРакети з Ірану, розхитування рф, операції в тилу: Буданов "відзвітував" про роботу...

Ракети з Ірану, розхитування рф, операції в тилу: Буданов “відзвітував” про роботу ГУР

Крим окупований росією

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов під час форуму “Україна. Рік 2024” розказав про роботу з розхитування рф, чи отримала росія від Ірану далекобійні ракети, та чому провалюється російська операція “Майдан-3”.

Про це в матеріалі “Флот 2017

Падіння рф

“Не слід вірити, що режим в росії розхитається сам по собі. Цього не відбудеться без нашої допомоги. Наявність цього режиму, що є зараз, буде постійною небезпекою для світу в майбутньому. Ми маємо працювати над видозміненням цього режиму. Для цього ми працюємо вже, думаю, всім зрозуміло, як відбуваються ті чи інші події у рф”, – заявив керівник ГУР.

За його словами, чим більше Росія веде війну, тим більше подій відбуватиметься на її території. Зокрема це стосується українських операцій, темпи яких лише нарощуватимуться.

“Поки війна триває у нас, доти будуть проблеми у рф”, – пояснив Буданов.

Знищення літака А-50

Операція зі знищення російського літака далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50 готувалась два тижні, сказав Буданов

Водночас він уникнув питання про те, чи було літак збито вітчизняною зброєю.

“Придністровська Молдавська Республіка” й рф

“Сьогодні, офіційно на нашому ресурсі було зроблено заяву про те, що інформація, яка розповсюджується, не відповідає дійсності. 28 числа (28 лютого, – “Флот 2017”) ніхто приєднуватись до російської федерації не збирається. Й після (28 лютого, – “Флот 2017”) так само”, – заявив Буданов.

Далекобійні ракети з Ірану

Росія не отримала від Ірану далекобійні ракети. Зокрема інформація про масштабне застосування північнокорейських ракет також не відповідає дійсності.

“Їх нема (іранські далекобійні ракети, – “Флот 2017”) Це все не відповідає дійсності. Північнокорейських кілька було використано, але якщо говорити щодо масштабного застосування, то це точно не відповідає дійсності”, – пояснив керівник ГУР.

Російська операція “Майдан-3”

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов уточнив, що головною метою російської операції “Майдан-3” є посіяти думки про нелегітимність української влади всередині країни, однак ця операція провалюється.

“Після цього, у короткий період, коли вони розраховують на певну “смуту” в українському суспільстві та двоякість ухвалення рішень (те саме буде спроєктоване на наше військо), у період першої половини червня завдати військової поразки на сході, користуючись тим, що в армії має бути двояка думка: хто нами керує, а чиї накази ми виконуємо тощо. Ось в цьому вся суть – їх цікавить не стільки зміна політичного керівництва, скільки завдання воєнної поразки”, – пояснив Буданов.

Раніше “Флот 2017” писав, що у неділю, 25 лютого, за участі військово-політичного керівництва проходить конференція “Україна. Рік 2024”. Спікери – голови Кабміну та Верховної Ради, представники СБУ та ГУР, а також Президент та перша леді розглянуть різні аспекти майбутнього України.

Також повідомлялося, що в ході конференції “Україна. Рік 2024” голова Кабміну Денис Шмигаль назвав основні виклики та завдання України у 2024 році. А Міністр оборони Рустем Умєров наголосив, що Україна має потужний план на 2024 рік, який “принесе результат”.

Міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в ході виступу на форумі “Україна. Рік 2024” заявив, що український оборонний сектор збільшиться у поточному році у шість разів, а також розказав про плани стосовно виробництва наземних дронів та далекобійних ракет.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин