На головнуНовиниПодіїРосія планує міжнародну пропагандистську провокацію - що відомо

Росія планує міжнародну пропагандистську провокацію – що відомо

Крим окупований росією

Росія планує провокацію в міжнародному науковому світі. Мова йде про поширення пропагандистської літератури у міжнародних наукових бібліотеках. Мета провокації – це імітація підтримки російської військової агресії серед науковців.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“В межах програм обміну науковою літературою, російська академія наук планує поширити у бібліотеках світу пропагандистську літературу з метою подальшого висвітлення у кремлівських ресурсах”, – йдеться у повідомлені.

Зазначається, що в цій літературі буде “обґрунтовуватись” так звана історична приналежність тимчасово захоплених регіонів України до рф.

В Центрі національного спротиву наголосили, що мета цієї провокації полягає в імітуванні підтримки військової агресії москви серед науковців.

“Завданням російської брехні є дезорієнтація своєї жертви в інформаційному середовищі з метою проведення подальших військових кампаній проти сусідніх держав”, – наголосили у ЦНС.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що в іноземних ЗМІ готується серйозна дезінформаційна кампанія проти вищого керівництва України. Мета одна – це розкол суспільства.

Також повідомлялося, що російські окупанти на захоплених територіях Донецької та Луганської областей знищили майже всю українську літературу в місцевих бібліотеках. Книжки українською мовою прирівняні до “екстремістської літератури”.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин