На головнуНовиниПодіїРосійська "оборонка" збільшила виробництво, але є нюанси - британська розвідка

Російська “оборонка” збільшила виробництво, але є нюанси – британська розвідка

Крим окупований росією

Британська розвідка зазначає, що російська оборонна промисловість значно збільшила обсяги виробництва у 2023 році. Проте, вона не в змозі повністю задовольнити потреби російських окупантів під час війни, але, ймовірно, здатна забезпечити перевагу над Україною протягом 2024 року.

Про це повідомляє Twitter-акаунт Міністерства оборони Великобританії.

Російська “оборонка”, як зазначається у звіті оборонного відомства Британії, досягла збільшення обсягів виробництва шляхом:

  • збільшення робочої сили приблизно до 3,5 млн осіб;
  • збільшення кількості робочих змін;
  • розширення існуючих виробничих ліній;
  • повернення до експлуатації виробничих потужностей, що простоювали.

Тобто, значна частка збільшення виробництва припадає на ремонт й модернізацію наявних запасів, а не на нове виробництво.

Наприклад, більшість бойових танків, що були вироблені у 2023 році – складались з відремонтованих машин.

У 2023 році також різко зросло російське виробництво артилерійських боєприпасів. Ймовірно, воно продовжить зростати й у 2024 році, але пік припаде на наступні 12 місяців через обмеженість виробничих потужностей.

“Хоча оборонна промисловість не в змозі повністю задовольнити потреби російських операцій проти України, вона майже напевно здатна забезпечити матеріальну перевагу над Україною протягом 2024 року”, – зауважили у воєнній розвідці Великої Британії.

Раніше “Флот 2017” писав, що 23 лютого Європейський союз ухвалив тринадцятий пакет санкційних обмежень проти російської федерації через вторгнення в Україну. ЄС посилив обмежувальні заходи щодо російського військового та оборонного сектору.

Також повідомлялося, що в росії, в Бійське Алтайського краю, стався вибух ймовірно на заводі АТ “Федеральний науково-виробничий центр “Алтай”. Завод входить до держкорпорації “роскосмос” і виробляє, зокрема, боєприпаси, твердопаливні заряд ракетних двигунів і вибухівку для промислових цілей.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин