На головнуНовиниСША можуть надати Україні десятки мільярдів євро в кредит: яка умова

США можуть надати Україні десятки мільярдів євро в кредит: яка умова

Крим окупований росією

США можуть надати Україні суму у десятки мільярдів євро кредиту, які можна буде витратити на військову допомогу. Проте надати кредит США готові під заставу – в її ролі може виступити майбутній прибуток від заморожених Заходом активів російського терористичного режиму.

Про це повідомляє видання Financial Times.

Це може стати оптимальним варіантом, оскільки європейські країни не хочуть віддавати Україні російські активи – європейські посадовці демонструють нерішучість та виправдовуються тим, що це нібито може “порушити міжнародне право” та дестабілізувати “фінансові ринки”. Європейці згодні хіба що віддавати Україні прибутки з цих активів. Водночас США вимагає повної конфіскації активів рф.

“Ми перебуваємо в точці, в якій повинні вивчити всі можливі шляхи, щоб максимізувати цінність іммобілізованих резервів для України. Ми не можемо чекати. Ми не можемо чекати вічно, ми це знаємо”, – сказав виданню заступник радника з національної безпеки США з питань міжнародної економіки Даліп Сінгх.

За його словами, США готові надати Україні кредит під заставу прибутків доходів з активів РФ. При цьому США хочуть змінити схему – Європа готова перераховувати Україні річні прибутки, але Вашингтон має більш далекоглядну перспективу.

“Замість того, щоб просто перераховувати річний прибуток з резервів можна перераховувати 10-річні прибутки або 30-річні прибутки. Нинішня вартість цих прибутків становить дуже велику суму”, – підсумував Сінгх.

Як вже писав “Флот 2017”, нещодавно Україна та Бельгія провели переговори використання заморожених російських активів для відбудови України. Більшість активів знаходиться саме в Бельгії.

Німеччина, Франція та Європейський центробанк виступають проти конфіскації заморожених активів російського терористичного режиму. Офіційно обидві країни та ЄЦБ “висловлюють обережність” щодо цього кроку.

Проте, Велика Британія готова передати Україні усі заморожені російські державні активи в країні. Лондон планує надати ці гроші, як позику під заставу активів з компенсацією надалі за рахунок російських репарацій Україні після війни.

Новини

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів РФ

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів російських...

РФ виробляє артснаряди втричі швидше, ніж союзники України – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, і коштують вони вчетверо дешевше. Про...

ЗСУ адаптували свої літаки під американські авіабомби GBU-39

Українські Повітряні Сили адаптували радянські бойові літаки під застосування американських авіабомби GBU-39. Про це повідомляє...

У Харкові через 16 годин після атаки загасили пожежу в “Епіцентрі”: триває ідентифікація тіл

У Харкові загасили пожежу у гіпермаркеті "Епіцентр", який обстріляли російські окупанти 25 травня. Пожежу...

Більше новин