На головнуНовиниНімеччина та Франція виступили проти конфіскації активів рф: ЗМІ дізналися причину

Німеччина та Франція виступили проти конфіскації активів рф: ЗМІ дізналися причину

Крим окупований росією

Німеччина, Франція та Європейський центробанк виступають проти конфіскації заморожених активів російського терористичного режиму. Офіційно обидві країни та ЄЦБ “висловлюють обережність” щодо цього кроку.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

Німеччина, Франція та ЄЦБ бояться, що російські терористи у відповідь спробують конфіскувати європейські активи. Окрім того, вони побоюються, що конфіскація вплине на стабільність та статус резервної валюти євро.

Ще один страх європейців – такий крок нібито є занадто “радикальним”. Він нібито утримає інші держави від того, щоб зберігати активи у євро та доларах. А міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер взагалі заявив, що, мовляв, правової основи для конфіскації російських активів немає – терористичну війну в Україні він, вочевидь, такою причиною не вважає.

Як вже писав “Флот 2017”, Спецпредставник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер заявила, що рішення щодо використання заморожених активів росії для України має бути колективним і йому має передувати тривала підготовка з шести-семи важких етапів. Тому не варто чекати на нього швидко.

Нещодавно Україна та Бельгія провели переговори використання заморожених російських активів для відбудови України. Більшість активів знаходиться саме в Бельгії.

В США закликають ЄС знайти шляхи для конфіскації 300 мільярдів доларів заморожених активів росії та використати їх для реконструкції України.

Новини

Чотирнадцятий пакет санкцій проти РФ: Боррель розповів, що там буде

Новий, вже чотирнадцятий пакет санкцій проти Росії буде охоплювати низку важливих для російського режиму...

Південна Корея може передати Україні системи ППО – ЗМІ

Південна Корея у відповідь на підписання військового пакту між російським та північнокорейським терористичними режимами...

Зміна ядерної доктрини, брехня про Харків та союз з КНДР: Путін у В’єтнамі знову ніс маячню

Російський диктатор володимир путін 20 червня провів пресконференцію у Ханої, столиці В'єтнаму, куди 20...

Rheinmetall повідомив про рекордне замовлення на снаряди: мова йде про мільярди євро

Німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив, що отримав рекордне замовлення на боєприпаси калібру 155-мм. Сума...

Більше новин