На головнуНовиниСуспільствоСитуація на кордоні: в напрямку білорусі - все під контролем, а з території рф є...

Ситуація на кордоні: в напрямку білорусі – все під контролем, а з території рф є загроза ДРГ

Крим окупований росією

Речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко заявив, що ситуація на кордоні з білоруссю повністю контрольована. Але з території рф залишаються загрози прориву диверсійно-розвідувальних груп та обстрілів.

Про це повідомляє Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

Кордон з білоруссю

За його словами, ситуація на кордоні з білоруссю контрольована. По той бік або ж в прикордонні не зафіксовано переміщення чи знаходження сильного угрупування, попри навчання, які проводяться, або ж були анонсовані.

“Але, звісно, ми маємо бути готові до розвитку будь-яких ситуацій, тому постійно нарощуються й інженерні укріплення біля лінії кордону, і фортифікаційні укріплення в прикордонні”, – зауважив Демченко.

Росія наразі не має достатніх сил на території білорусі, щоб повторити вторгнення.

Кордон з рф

На кордоні з росією ситуація дещо інша.

“Сусід” веде обстріли територій Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Росіяни застосовують все можливе озброєння, у тому ж числі авіацію, ударні дрони.

У тому ж числі залишається загроза з боку ДРГ. За словами Демченка, найбільш активним напрямком залишається Сумська область. Інколи ворог намагається здійснювати “вилазки” у Харківську область.

“Але наші воїни добре розуміють цю загрозу, тому і відбуваються постійні тренування, взаємодія, налагодження взаємодії між підрозділами, які стоять поряд, щоб усі складові мали один напрямок, щоб відстежувати спроби заходу ДРГ. У тому числі використовуються технічні засоби, зокрема БпЛА, щоб завчасно викривати ворога, і відразу по таких групах відкривається вогонь”, – додав Демченко.

Нагадаємо, 11 березня у білорусі розпочали перевірку бойової готовності збройних сил. Запланована низка навчань, тренувань. Можливе навіть обмеження руху цивільного транспорту.

Як вже повідомляв”Флот 2017“, прикордонникам для облаштування оборонного рубежу передадуть частину земель Чорнобильського заповідника. Мова йде про земельну ділянку вздовж лінії державного кордону України з російською федерацією і республікою білорусь — шириною до 2 кілометрів. Відомо, що Україна веде будівництво масштабної оборонної лінії, яка, за задумом, повинна зупинити можливе російське вторгнення.

Також повідомляється, що в Сумській області розпочався черговий етап з будівництва фортифікаційних споруд.

Крім того, у Сумській області на ділянках доріг в межах п’ятикілометрової прикордонної зони заборонили рух автомобілів. Заборону введено з метою недопущення втрат серед цивільного населення.

Новини

Відключення світла 24 червня: як будуть застосовуватися графіки

24 червня в Україні протягом усієї доби будуть застосовуватися графіки погодинних відключень електроенергії. З...

Годяться тільки для пропаганди: в ЗМІ проаналізували використання росіянами ФАБ-3000

Російські терористи нещодавно заявили, що нібито почали використовувати плануючі бомби на базі ФАБ-3000. Проте...

Царство “Нептуна”: Україна бомбить Росію власними ракетами

Протягом тижня, що минає, Сили оборони завдали удару по нафтовому терміналу ТОВ “Югнефтехимтранзит” у...

Росіянам готуватися: Україна готує величезні “рої” безпілотників для ударів по терористам – ЗМІ

Українські розробники майже завершили розробку безпілотників, які вміють діяти "роєм", як єдина команда. Дрони...

Більше новин