ДомойНовостиУ російський колонії захворів кримський політв'язень Абдуллаєв

У російський колонії захворів кримський політв’язень Абдуллаєв

Крым оккупирован Россией

Від учора стан здоров’я кримського політв’язня Узеїра Абдулаєва, який знаходиться у російській колонії ВК-16 в Салаваті (Башкортостан), погіршився — у нього з’явилися ознаки ГРВІ. Також кримчанин повідомив, що у колонії ще багато хворих в’язнів.

Таку інформацію у коментарі виданню «Укрінформ» повідомила дружина Абдулаєва.

«Сьогодні зателефонував Узеїр і сказав, що його викликали до начальства. Повідомили, що надійшов черговий мій запит щодо стану його здоров’я та умов тримання. За словами чоловіка, у нього з учорашнього дня з’явилися ознаки ГРВІ», — повідомила вона.

Слід зазначити, що раніше Міністерство закордонних справ України скерувало до колонії офіційний запит щодо стану здоров’я Абдуллаєва.

Як відомо, у жовтні 2016 року п’ятеро кримських татар, які мешкають в Сімферополі і його передмістях, були затримані співробітниками ФСБ за сфабрикованою справою так званої «1-ї сімферопольської групи Хізб ут-Тахрір».

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Рустема Ісмаїлова до 14 років ув’язнення, Айдера Саледінова і Еміля Джемаденова — до 12 років. Ще двоє фігурантів — брати Теймур та Узеїр Абдуллаєві були засуджені до 17 і 13 років відповідно.

Верховний суд РФ після апеляції зменшив всім строк ув’язнення на пів року. В кінці січня їх етапували в дві колонії Башкортостану в м. Салават — ВК-2 і ВК-16.

ПЦ «Меморіал» визнав всіх фігурантів «1-ї сімферопольської групи Хізб ут-Тахрір» політв’язнями.

Нагадаємо, раніше ми писали проте, що російські військовослужбовці отримали незначні терміни за звіряче побиття кримчанина.

Новости

Урезанный день россии: путин передумал устраивать торжество в кремле

В кремле возможно не будут устраивать торжественный прием по случаю дня россии 12 июня....

Взрывные устройства и обстрелы: растет количество травмированных россией детей

В Украине на 3 июня официально признаны пострадавшими от российской военной агрессиии более 1...

Жители Белгородской области могут воспользоваться гуманитарным коридором в Украину — подробности

Поскольку россия продолжает беспорядочные обстрелы населенных пунктов Белгородской области, легион «Свобода России» при согласовании...

Работал на оккупантов: задержан чиновник Херсонской ОВА — фото

Действующий чиновник Херсонской областной военной администрации задержан по подозрению в коллаборационной деятельности. Фигурант во...

Больше новостей

Над Киевом сбили Bayraktar — что известно

Командование Воздушных сил заявило об уничтожении над Киевом беспилотника Bayraktar ТВ2. В официальном заявлении отмечается,...

Сошел с рельсов: на Брянщине подорвали еще один состав

В Брянской области (рф) с рельсов сошел очередной железнодорожный состав. Об этом сообщил губернатор...