На головнуНовиниУкраїні потрібно надати "летальну підтримку": Джонсон зробив заяву

Україні потрібно надати “летальну підтримку”: Джонсон зробив заяву

Крим окупований росією

Україні критично важливо саме зараз надати “летальну допомогу”, щоб вона могла захищатися від російського вторгнення.

Про це заявив спікер палати представників США Майк Джонсон, відповідаючи на питання журналістів, чи не боїться він втратити посаду через законопроєкт з допомогою Україні.

“Якби я діяв, боячись заяв про моє звільнення, то ніколи б не зміг виконувати свою роботу. Нині критичний момент, критичний час на світовій арені. Я міг би ухвалити якесь егоїстичне рішення, зробити щось інше, але я роблю те, що вважаю правильним”, – заявив він.

Джонсон додав, що вірить доповідям розвідки США про те, що Китай, росія та Іран сформували “вісь зла”. Спікер припускає, що у разі перемоги в Україні диктатор володимир путін може розпочати війну на Балканах, напасти на Польщу або на Балтію.

“Думаю, що вони координують свої дії в цьому питанні. володимир путін продовжив би свій похід по Європі, якби йому дозволили… Думаю, надання летальної допомоги Україні тепер є критично важливим… Відверто кажучи, я б вважав за краще відправити в Україну набої, а не американських хлопців, серед яких мій син, який збирається вступити до військово-морської академії цієї осені. І я збираюся надати можливість кожному члену Палати проголосувати на свою совість і за своєю волею з цього питання… Я готовий піти на особистий ризик заради цього, бо ми повинні вчинити правильно, а історія нас розсудить”, – резюмував він.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Білий дім поки що не проти розглянути пропозицію спікера Палати представників Конгресу США Майка Джонсона, який розділив пакет допомоги союзникам США на чотири окремі законопроєкти.

Законопроєкти про допомогу США іноземним союзникам, в тому числі й Україні, виставлять на голосування Палати представників 20 квітня, у суботу.

У законопроєкті про допомогу Україні, який 17 квітня опублікувала Палата представників Конгресу США, є пункт про те, щоб зобов’язати президента США Джозефа Байдена надати Україні ATACMS. Проте у документі є нюанс, через який передачу можуть відкласти.

Новини

Дефіцит ліків: Росія не забезпечує ТОТ медикаментами

Росія або не в змозі, або її політика не спрямована на забезпечення гідних умов...

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Більше новин