На головнуНовиниЗеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Крим окупований росією

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у Швейцарії в червні цього року. Терористи вже роблять кроки у цьому напрямку.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками держав-партнерів й міжнародних організацій, які працюють в Україні, та нашими дипломатами. 

“У нас є точна інформація від розвідки – конкретні дані, – що росія не просто хоче зірвати Саміт миру, але й має конкретний план, як це зробити, як зменшити участь країн, як діяти, щоб миру не було ще довше. Ми поділимося з вами, шановні партнери, на рівні дипломатів, на рівні розвідок планами росії – конкретними планами та конкретними пунктами. І ми разом повинні цьому протидіяти – повинні працювати в єдності, заради справедливого миру. Вдячний усім, хто допомагає і допомагатиме”, – сказав він.

Також Зеленський зазначив, що для світового суспільства важливо бути на саміті, оскільки там буде вирішуватися доля світу та глобальної безпеки.

“Це дійсно важливо – і не тільки для України, щоб світова більшість була на Саміті. Що активнішим світ буде зараз у відновленні справедливого миру для України, то більш вірогідно, що інші у світі не стануть жертвами подібних агресій. Не груба сила має визначати, як влаштований світ, а Статут ООН, і в єдності ми можемо примусити Росію визнавати міжнародне право”, – резюмував президент.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Швейцарія прийме саміт, присвячений реалізації української “формули миру” президента Володимира Зеленського, 15 та 16 червня на курорті Бюргеншток у кантоні Нідвальден неподалік від міста Люцерн.

Китай попри своє небажання розглядати мирні плани України, розглядає можливість взяти участь у наступному мирному саміті, який планує провести Швейцарія.

Новини

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Аеродром, НПЗ та нафтобаза: українські сили атакували російські об’єкти

Служба безпеки України, ЗСУ та Головне управління розвідки Міноборони України здійснили успішні удари по...

Підступна тактика: Росія двічі вдарила по базі відпочинку на Харківщині

Сьогодні, 19 травня, російські окупанти обстріляли базу відпочинку в Харківській області. Коли на місто...

Більше новин