На головнуНовиниЗа кордономЗМІ: Франція вивчає можливість відправити в Україну свій спецназ

ЗМІ: Франція вивчає можливість відправити в Україну свій спецназ

Крим окупований росією

Франція вивчає можливість дозволити перекидання в Україну свій спецназ та деякі інші підрозділи. Це повинно допомогти створити “стратегічну дилему” для російських терористів та захистити частину України від російських атак.

Про це пише французське видання Le Monde.

“Ідея дати можливість цим військовим інструкторам перетинати український кордон, потенційно з іншими звичайними підрозділами, знаходиться у центрі французьких роздумів. Така французька військова присутність могла б захистити деякі території України та обмежити удари з боку окупантів”, – зазначається у матеріалі.

Газета відзначає, що за словами президента Франції Еммануеля Макрона, в Україні часто бувають іноземні військові, розвідники, військові радники та спецпідрозділи. А українське джерело сказало виданню, що в Україні присутні військові майже всіх союзних держав.

“Це не бойові підрозділи, але є, наприклад, представники всіх спецслужб. Якщо є поставки зброї, повинні бути люди, які нададуть інформацію для використання обладнання на місці. Україна також є полігоном для випробувань нової техніки. Таким чином дрони тестують на місці. Такі професіонали, звичайно, є на місцях”, – сказав він.

Франція планує проводити навчання Збройних сил України в галузі протиповітряної оборони.

“Присутність французьких солдатів або солдатів інших національностей потенційно могла б забезпечити безпеку певних ділянок української території та серйозно обмежити нинішні безперешкодні бомбардування Москви. Присутність союзників також виявиться важливою для обіцяного прибуття американських F-16 до України у 2024 році”, – резюмує видання.

Раніше “Флот 2017” писав, що проросійська Угорщина та занадто обережна Німеччина відкинули ідею відправлення військ НАТО в Україну, тоді як союзник Києва, Велика Британія, заявила, що поки що не планує широкомасштабного розгортання.

Прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь пояснив детальніше слова Еммануеля Макрона щодо можливості в майбутньому відправити французькі військові сили на війну в Україну.

Сам Макрон сказав, що усі заяви щодо повномасштабної війни росії проти Україні, зокрема про відправку західних військ для допомоги українській армії, були ретельно продумані. Це не імпровізація та не популізм.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин