На головнуНовиниЧасу вже немає: Боррель закликав західні країни оперативно постачати Україні снаряди

Часу вже немає: Боррель закликав західні країни оперативно постачати Україні снаряди

Крим окупований росією

Європа повинна зробити все можливе, щоб оперативно забезпечити Україну снарядами. Щоб змінити ситуацію для України та для безпеки всієї Європи, потрібні негайні дії.

Про це написав високий представник Європейського Союзу із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель у листі головам МЗС та міноборони держав-членів ЄС, повідомляє Politico.

“Я вірю, що разом ми можемо змінити ситуацію – для України та для безпеки Європи – але це вимагає негайних дій. Час не стоїть на місці. Нічого не робити – не варіант”, – відзначив він.

У листі зазначається, що зараз тільки нестача боєприпасів стоїть на заваді боротьби української армії з російським терористичним режимом. ЄС повинен підтримати Україну усіма можливими способами, в тому числі пошуком додаткових боєприпасів на складах, оборонними замовленнями в інтересах України, або фінансуванням української оборонної промисловості.

Раніше “Флот 2017” писав, що Чехія знайшла місце, де можна придбати для України майже мільйон артилерійських снарядів двох основних калібрів, які використовує українська армія. Потрібне тільки фінансування.

Канадський уряд готовий надати фінансування на викуп та передачу Україні 800 тисяч снарядів, які знайшла Чехія. Деталі угоди поки що доопрацьовують, але попередньо, Канада готова виділити на це 22 млн доларів США (до 30 млн канадських доларів).

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин