На головнуНовиниСуспільствоУ Сухопутних військах з'явиться нова штурмова частина, що відомо

У Сухопутних військах з’явиться нова штурмова частина, що відомо

Крим окупований росією

Українське військове командування створює нову окрему штурмову військову частину. Відомо, що її виділять зі складу 67 окремої механізованої бригади.

Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ у Facebook.

У Сухопутних військах зазначили, що ведеться постійна робота, спрямована на вдосконалення організаційної структури, яка існує. Це необхідно для підвищення стійкості оборони.

“Наш ворог має більше ресурсів та не шкодує своїх людей для досягнення цілей на полі бою. Ми можемо протиставити йому професіоналізм наших воїнів та боєздатність підрозділів. Ураховуючи викладене, прийнято рішення про виокремлення штурмового батальйону 67 окремої механізованої бригади в окрему штурмову військову частину”, – йдеться у повідомленні Сухопутних військ.

Зазначається, що подібні реорганізації тривають постійно та направлені на посилення загальної бойової готовності та ефективності Сил оборони України.

В Сухопутних військах підкреслили, що в “умовах воєнного стану органи військового управління залишають за собою право утриматись від будь-яких коментарів щодо рішень, направлених на підвищення боєздатності військ та більш ефективного ведення бойових дій”.

Як вже писав “Флот 2017”, в Збройних Силах України сталися чергові кадрові зміни: з посад було звільнено командувача оперативного командування “Південь” генерал-майора Андрія Ковальчука та командувача оперативного командування “Захід” генерал-майора Сергія Літвінова.

Новим командувачем військ оперативного командування “Південь” 16 квітня призначили бригадного генерала Геннадія Шаповалова, а командувати ОК “Захід” призначено бригадного генерала Володимира Шведюка.

Також повідомлялося, що командувач Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Віктор Ніколюк склав повноваження та йде на фронт. Він очолить одне зі з’єднань та один з напрямків фронту.

Новини

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Аеродром, НПЗ та нафтобаза: українські сили атакували російські об’єкти

Служба безпеки України, ЗСУ та Головне управління розвідки Міноборони України здійснили успішні удари по...

Більше новин