На головнуАналітикаБез снарядів будуть втрати території: ЗМІ назвали сумні наслідки бездіяльності Заходу

Без снарядів будуть втрати території: ЗМІ назвали сумні наслідки бездіяльності Заходу

Крим окупований росією

Якщо західні країни не збільшать темпи та обсяги постачання боєприпасів Україні, російські терористи можуть здобути на фронті значні успіхи. Українські чиновники кажуть, що скоріше за все, так воно і буде.

Про це пише видання Bloomberg із посиланням на власні джерела.

“Внутрішні оцінки ситуації на полі бою з Києва стають дедалі похмурішими, у міру того як українські сили намагаються стримувати російські атаки, одночасно розподіляючи кількість снарядів, які вони можуть випустити”, – пише видання.

Захоплення російськими терористами міста Авдіївка на Донбасі та деяких населених пунктів поблизу повинно стати тривожним дзвіночком для західних держав.

Українська розвідка зазначає, що російський диктатор володимир путін не відмовився від мети захопити Україну, або хоча б низку великих міст – Київ, Харків, Одесу та інші. Залежно від того, як закінчиться зимня кампанія 2024 року, російські терористи будуть приймати рішення – або зупинитися та накопичити ресурси для подальшого просування, або продовжувати наступ.

Раніше “Флот 2017” писав, що Чехія знайшла місце, де можна придбати для України майже мільйон артилерійських снарядів двох основних калібрів, які використовує українська армія. Потрібне тільки фінансування.

Канадський уряд готовий надати фінансування на викуп та передачу Україні 800 тисяч снарядів, які знайшла Чехія. Деталі угоди поки що доопрацьовують, але попередньо, Канада готова виділити на це 22 млн доларів США (до 30 млн канадських доларів).

Європа повинна зробити все можливе, щоб оперативно забезпечити Україну снарядами. Щоб змінити ситуацію для України та для безпеки всієї Європи, потрібні негайні дії.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин